socialne-siete-digimunity

Sociálne siete

od 250€

Využite naplno nekonečné možnosti biznis prezentácií na sociálnych platformách ako Facebook, Instagram či LinkedIn. Spoločne vytvoríme detailnú stratégiu obsahu, originálnu komunikáciu a účinné kampane, vďaka ktorým sa môžete presadiť, vyniknúť a budovať tak silnú a stabilnú pozíciu v online prostredí. Naučíte sa naplno využívať moc sociálnych sietí vo svoj prospech spôsobom, s ktorým budete vždy o krok vpred. Vytvorme spolu príbeh, ktorý zaujme Vašu cieľovú skupinu a premení ju na verných fanúšikov.

Spoločne vytvoríme detailnú stratégiu obsahu, originálnu komunikáciu a účinné kampane, vďaka ktorým sa môžete presadiť, vyniknúť a budovať tak silnú a stabilnú pozíciu v online prostredí. Naučte sa naplno využívať moc sociálnych sietí vo svoj prospech spôsobom, s ktorým budete vždy o krok vpred.

Kreativita

Tu mal byť kreatívny text od ChatGPT. Odpovedal: "Najmi si skutočného človeka, ktorý vie byť kreatívny."

Stratégia

Aká bude naša spoločná stratégia? Pravidlo číslo jedna: Nikdy neprezrádzaj svoju stratégiu.

Komunikácia

"Dobrá komunikácia nie je iba o tom, čo hovoríme, ale aj o tom, ako to hovoríme." - Dale Carnegie

Čo Vás čaká?

nastavenie-uctov-digimunity

Nastavenie účtov

Precízne nastavíme a aktualizujeme účty Facebook, Instagram či LinkedIn, ktoré sú kľúčové pre efektívne využívanie potenciálu Vašich sociálnych sietí.
automatizacia-obsahu-digimunity

Automatizácia obsahu

Automatizáciou obsahu šetríte svoj čas a zvyšujete Vašu produktivitu. Získate tak priestor na rozvoj podnikania a zároveň aktívne komunikujete s Vašou cieľovou skupinou.
strategia-digimunity

Obsahová stratégia

Identifikujeme Vašu cieľovú skupinu zákazníkov a spoločne navrhneme kreatívny obsah šitý na mieru, ktorý jedinečným spôsobom odkomunikujeme na vhodných platformách.
reklamne-kampane-digimunity

Reklamné kampane

Dostupný rozpočet pre sociálne siete využijeme na špecificky cielené reklamné kampane, ktorými oslovíte zákazníkov a zviditeľníte Vaše podnikanie.
komunikacia-digimunity

Komunikácia

Vašu víziu budeme zdieľať prostredníctvom efektívnej, pravidelnej a nenútenej komunikácie, vďaka ktorej si vybudujete pevný vzťah so svojimi zákazníkmi.

Analýza & vyhodnotenie

Analýzou a vyhodnotením dát získaných z reklamných kampaní a Vašej aktivity na sociálnych sieťach, identifikujeme príležitosti na vylepšenie stratégie.
Zaujala Vás služba Sociálne Siete?
Poďte do toho s nami!