Platby

Záleží nám na Vás.

S projektom Digimunity sa snažíme zmeniť Váš pohľad na podnikanie. Chceme totiž Vám aj svetu ukázať, že rozbehnúť biznis môže byť dostupnejšie, ako si myslíme. S tým však prichádza aj množstvo nevyhnutných inovácií, ktoré sme navrhli špeciálne pre tento projekt. Uvedomujeme si, že neobyčajná vízia si vyžaduje aj neobyčajný prístup, ktorý nám umožní pretaviť ju do reality.  

JEDNORAZOVÉ PLATBY

Ide o bežný spôsob platby, kedy platíte celkovú cenu projektu naraz, v jednorazovej platbe. Po vyplatení nie ste ničím viazaní a naša spolupráca končí, pokiaľ sa nerozhodnete pre dlhodobú službu, ako napríklad správa webu.

Jednorazová služba Webové Stránky, vyjde firmu / živnostníka X na 1100€. Klient X splatí sumu 1100€ v jednorazovej platbe. V prípade záujmu aj o podslužbu Správa webu, vyplatí web jednorazovo a mesačne bude platiť len za podslužbu.

MESAČNÉ SPLÁTKY

Ak si zvolíte tento spôsob platby, vypočítame hodnotu našich služieb na obdobie jedného roka. Výslednú sumu Vám umožníme splácať od 300€ mesačne, prípadne viac, ak to umožňuje Vaša finančná situácia.

Balíček ALL-IN na 1 rok, vyjde firmu / živnostníka X na 7500€. Klient X bude tak sumu 300€ splácať 25 mesiacov. Čím vyšší zisk dosiahne, tým vyššia môže byť mesačná splátka.

PERCENTUÁLNY PODIEL

Ak nemáte financie, ktoré pokryjú naše služby, poskytneme Vám ich za percentá z obratu, ktorý prinesieme v budúcnosti. Za služby teda neplatíte až do chvíle, kedy Vaše podnikanie začne generovať obrat. Ak teda Vaša firma po poskytnutí našich služieb dosiahne nasledujúce mesiace akýkoľvek mesačný obrat, platíte napríklad 7% z obratu po dobu 3 rokov.

Firma / živnostník X získa e-shop so službami Balíčka ALL-IN na obdobie 3 rokov. Klient X však platí až od mesiaca, v ktorom jeho podnikanie vygenerovalo vďaka našim spoločným aktivitám obrat.