O nás

OD ZÁKLADU PO ÚSPECH

Príbeh Digimunity

Všetci sa snažíme nájsť svoje miesto v živote a zamerať sa na niečo, čo by nás napĺňalo a prinášalo nám radosť. Aj my sme hľadali hlbší zmysel v tom, čo robíme a snívali sme o tom, ako by sme mohli zmeniť svet k lepšiemu.

Sústredili sme sa na svoje skúsenosti z oblasti práva, účtovníctva, IT a marketingu a niekoľko mesiacov sme vyvíjali podnikateľský plán. Plán, ktorý by nebol len zábavou pre nás, no pomohol by aj ľuďom v našom okolí, ktorí nemajú rovnaké možnosti ako my. A práve takto sa zrodila myšlienka projektu digitálnej komunity – Digimunity.

Ako obyčajní ľudia s neobyčajnou víziou pomáhame začínajúcim a stredným podnikateľom dosiahnuť úspech nielen online, ale aj offline. V súčasnosti drvivá väčšina podnikateľov potrebuje pomoc s účtovníctvom, e-dokumentáciou pre webovú stránku a online službami ako prezentácia ich podnikania, marketingová stratégia, komunikácia či reklamné kampane.

V Digimunity sme našli svoju vášeň a našu cestu – a teraz ju zdieľame s Vami.

Všetci sa snažíme nájsť svoje miesto v živote a zamerať sa na niečo, čo by nás napĺňalo a prinášalo nám radosť. Ani my nie sme výnimkou – hľadali sme vyšší zmysel v tom, čo robíme a snívali sme o tom, ako by sme mohli zmeniť svet k lepšiemu.

Sústredili sme sa na svoje skúsenosti z oblasti práva, účtovníctva, IT a marketingu a niekoľko mesiacov sme vyvíjali podnikateľský plán, ktorý by nebol len zábavou pre nás, no pomohol by aj ľuďom v našom okolí, ktorí nemajú rovnaké možnosti ako my.

A práve takto sa zrodila odvážna myšlienka projektu digitálnej komunity – Digimunity.

pribeh-digimunity

Zameranie a vízia

Prinášame rovnaké možnosti aké majú veľké firmy aj Vám, začínajúcim podnikateľom. Na aktuálnom trhu totiž nejestvuje firma, ktorá by ponúkala tak komplexné a finančne dostupné služby pre ľudí, ktorí sa rozhodli nasledovať svoj podnikateľský sen.

V prvej fáze projektu sme sa zameriavali na lokálnych podnikateľov v Trenčianskom kraji. Druhá fáza predstavuje rozšírenie projektu do každého z ôsmich krajov Slovenska. Naším cieľom je poskytnúť podnikateľom lokálnu podporu a umožniť im rásť, čo v konečnom dôsledku prispeje k ekonomickému rozvoju celej oblasti. Stojíte pred príležitosťou, ktorú by ste nemali premeškať.

Prinášame rovnaké možnosti aké majú veľké firmy aj Vám, začínajúcim podnikateľom. Na aktuálnom trhu totiž nejestvuje firma, ktorá by ponúkala tak komplexné a finančne dostupné služby pre ľudí, ktorí sa rozhodli nasledovať svoj podnikateľský sen. Stojíte pred príležitosťou, ktorú by ste nemali premeškať.

V prvej fáze projektu sme sa zameriavali na lokálnych podnikateľov v Trenčianskom kraji. V druhej fáze aktuálne prinášame projekt do každého z ôsmich krajov Slovenska.

Vízia

to, čo máte

Kreativita

to, čo vieme

Úspech

to, čo nás čaká

V čom sme iní?

Cieľová skupina

Tou našou sú začínajúci podnikatelia - obyčajní ľudia, pochádzajúci z nepodnikateľského prostredia, ktorí nemajú veľké finančné prostriedky či dosah na investorov na to, aby dostali svoje podnikanie k zákazníkom.

Spôsoby platby

Prispôsobíme sa Vašej situácii - vyberáte si zo 4 spôsobov platieb, vďaka ktorým si naše služby dovolíte aj ako začínajúci podnikateľ. Tak môžete začať podnikať oveľa dostupnejšie ako doteraz.

Vzdelávanie

Počas spolupráce Vás učíme rozmýšľať biznisovo a hlavne ľudsky tak, aby ste naše know-how dokázali využiť aj sami a to nie len vo Vašom aktuálnom podnikaní, ale aj v akomkoľvek inom, do ktorého sa rozhodnete pustiť.
co-prinasa-digimunity

Naša cesta

August
2021
Vízia

Október
2022
Prvé neoficiálne projekty

Jún
2023
Nový tím

November
2023
Oficiálny vznik Digimunity

December
2023
Prvá fáza - Trenčianský kraj

Apríl
2024
Druhá fáza - Slovensko

Malý, no efektívny tím