O nás

OD ZÁKLADU PO ÚSPECH

Príbeh Digimunity

Všetci sa snažíme nájsť svoje miesto v živote a zamerať sa na niečo, čo by nás napĺňalo a prinášalo nám radosť. Aj my sme hľadali hlbší zmysel v tom, čo robíme a snívali sme o tom, ako by sme mohli zmeniť svet k lepšiemu.

Sústredili sme sa na svoje skúsenosti z oblasti práva, účtovníctva, IT a marketingu a niekoľko mesiacov sme vyvíjali podnikateľský plán. Plán, ktorý by nebol len zábavou pre nás, no pomohol by aj ľuďom v našom okolí, ktorí nemajú rovnaké možnosti ako my. A práve takto sa zrodila myšlienka projektu digitálnej komunity – Digimunity.

Ako obyčajní ľudia s neobyčajnou víziou pomáhame začínajúcim a stredným podnikateľom dosiahnuť úspech nielen online, ale aj offline. V súčasnosti drvivá väčšina podnikateľov potrebuje pomoc s účtovníctvom, e-dokumentáciou pre webovú stránku a online službami ako prezentácia ich podnikania, marketingová stratégia, komunikácia či reklamné kampane.

V Digimunity sme našli svoju vášeň a našu cestu – a teraz ju zdieľame s Vami.

Všetci sa snažíme nájsť svoje miesto v živote a zamerať sa na niečo, čo by nás napĺňalo a prinášalo nám radosť. Ani my nie sme výnimkou – hľadali sme vyšší zmysel v tom, čo robíme a snívali sme o tom, ako by sme mohli zmeniť svet k lepšiemu.

Sústredili sme sa na svoje skúsenosti z oblasti práva, účtovníctva, IT a marketingu a niekoľko mesiacov sme vyvíjali podnikateľský plán, ktorý by nebol len zábavou pre nás, no pomohol by aj ľuďom v našom okolí, ktorí nemajú rovnaké možnosti ako my.

A práve takto sa zrodila odvážna myšlienka projektu digitálnej komunity – Digimunity.

pribeh-digimunity

Zameranie a vízia

Sme ambiciózni a s projektom Digimunity máme veľké plány. Dnes je totiž snaha o dosiahnutie úspechu v podnikaní často spojená s expandovaním aj na zahraničné trhy. Pre začiatok sme sa rozhodli sústrediť naše schopnosti na rozvoj konkrétnej lokality, v ktorej pôsobíme.

Aktuálne sa v prvej fáze projektu zameriavame na lokálnych podnikateľov v Trenčianskom kraji. Druhá fáza predstavuje rozšírenie projektu do každého z ôsmich krajov Slovenska. Naším cieľom je poskytnúť podnikateľom lokálnu podporu a umožniť im rásť, čo v konečnom dôsledku prispeje k ekonomickému rozvoju celej oblasti. Stojíte pred príležitosťou, ktorú by ste nemali premeškať.

Aktuálne sa v prvej fáze projektu zameriavame na lokálnych podnikateľov v Trenčianskom kraji. Druhá fáza predstavuje rozšírenie projektu do každého z ôsmich krajov Slovenska.

Naším cieľom je poskytnúť podnikateľom lokálnu podporu a umožniť im rásť, čo v konečnom dôsledku prispeje k ekonomickému rozvoju celej oblasti. Stojíte pred príležitosťou, ktorú by ste nemali premeškať.

Vízia

to, čo máte

Stratégia

to, čo vieme

Úspech

to, čo nás čaká

Čo prinášame?

Odbornosť a skúsenosti

Vďaka skúsenostiam z praxe Vám pomôžeme efektívne riešiť rôzne výzvy, s ktorými sa môžete v biznise stretnúť.

Prispôsobenie sa individuálnym potrebám

Neponúkame jednotné riešenia pre všetkých klientov. Prispôsobujeme sa individuálnym potrebám a požiadavkám, aby ste získali presne to, čo je pre Vás najvhodnejšie.

Komplexné a kreatívne riešenia

Využívate riešenia pre online sféru, ktorá sa v konečnom dôsledku prejaví aj v reálnom prostredí. Nemusíte tak hľadať riešenia u viacerých poskytovateľov, čím šetríte čas a peniaze.

Kvalita za dostupné ceny

Veríme, že kvalitné služby by mali byť dostupné pre každého, nie len pre veľké firmy. Platíte dostupné ceny za kvalitné služby, čím dokážete konkurovať aj veľkým firmám.

Ako to funguje?

Projekt Digimunity sme založili s jasnou víziou, a to priniesť rovnaké možnosti aké majú veľké firmy aj Vám, začínajúcim podnikateľom. Na aktuálnom trhu totiž nejestvuje firma, ktorá by ponúkala tak komplexné a finančne dostupné služby pre ľudí, ktorí sa rozhodli nasledovať svoj podnikateľský sen.

Preto kompletne naceníme Váš projekt a výslednú sumu všetkých služieb, môžete napríklad splácať už od 300€ mesačne. Podnikajte s rozumom, podnikajte dostupne.

co-prinasa-digimunity

Naša cesta

August
2021
Vízia
Október
2022
Prvé neoficiálne projekty
Jún
2023
Nový tím
November
2023
Oficiálny vznik Digimunity
December
2023
Prvá fáza

Malý, no efektívny tím