NÁŠ TÍM

Filip Kučiak foto

Filip

HEAD OF MARKETING

Mojou parketou sú rôznorodé oblasti zo sveta podnikania, predovšetkým marketing, komunikácia, stratégia či právo. Ako vyštudovaný právnik z Univerzity Komenského v Bratislave zabezpečujem právnu E-dokumentáciu pre webové stránky. Ako zanietený nadšenec marketingu na vyššej úrovni prinášam do tímu skúsenosti a know-how z oblasti tvorby off/online stratégie podnikania, prezentácie značky a komunikácie so zákazníkmi.

1400+

dní praxe

100%

odhodlanie

kreativita

silná stránka

Stanislav

HEAD OF IT

Mám skúsenosti vo viacerých IT oblastiach, no moje primárne zameranie je Web Development, ktorému sa aktívne venujem už 4. rok. Počítačové siete a IT som študoval v Dánsku, no neskôr som sa rozhodol vyskúšať Web development v Londýne, kde som úspešne doštudoval. Aktívne pracujem s PHP frameworkami ako Laravel, no taktiež, pomerne často, pracujem na projektoch vo WordPresse. Moja práca sa však nezaobíde bez designovania front-endu či JavaScriptu.

5+

rokov v IT priemysle

100+

dokončených projektov

zvedavosť

silná stránka
Stanislav Kucej foto
Maroš Kučerka foto

Maroš

HEAD OF SEO

Sociálne siete a vyhľadávanie zlepšovákov sú môj každodenný chlieb. Pri svojej práci čerpám zo skúseností so správou viacerých webových stránok a účtov na sociálnych sieťach, a tiež z analýzy projektov. Tvorba obsahu a SEO sú mi blízke. Som marketingový nadšenec, ktorý sa rád ponára do hlbín internetu pri hľadaní odpovedí na rôzne problémy. Som detailista a vždy hľadám možnosti na zdokonalenie.

8000+

hodín skúseností

100%

nasadenie

hľadanie

silná stránka
foto tím digimunity