copywriting-digimunity

Copywriting

od 20€/hodina

Copywriting by ste rozhodne nemali prehliadať ak chcete tvoriť kvalitný obsah, ktorý sa týka Vašich zákazníkov a zároveň Vás odlišuje od konkurencie. Toto umelecké remeslo spočíva v tvorbe pútavých, originálnych a účinných textov pre komunikáciu s cieľovými zákazníkmi. Vašej vízii tak dávate jedinečný osobitný hlas, ktorý zákazníkom vysvetľuje ČO, AKO a PREČO to robíte. Takto vybudujete dôveru vo Vašu značku, dlhodobý vzťah s Vaším zákazníkom a prispejete k zlepšeniu ich skúseností. Sme presvedčení, že správne slová v spojení s autenticitou majú moc ovplyvňovať rozhodovanie ľudí a vytvárať emócie.

Ak chcete tvoriť kvalitný obsah, ktorý komunikuje s Vašimi zákazníkmi autenticky a zároveň Vás odlišuje od konkurencie, copywriting by ste rozhodne nemali prehliadať. Dajte Vašej vízii jedinečný osobitný hlas, ktorý komunikuje so zákazníkmi a vysvetľuje PREČO, ČO a AKO to robíte.

Porozumenie

Klaďte dôraz na porozumenie Vašej značky, jej pozície na trhu a jej ďalšieho vývoja a smerovania.

Prepojenie

Vytvorte si bližšie prepojenie so svojimi zákazníkmi. Hovorte a konajte to, čo stelesňuje Vaše podnikanie.

Posolstvo

Komunikujte autenticky a transparentne. U zákazníka rozhodujú aj emócie a dojmy, ktoré v nich vzbudíte.

Čo Vás čaká?

digimunity-copywriting

Web

Vašim textom dokážete zaujať, ovplyvniť či navigovať zákazníkov po web stránke. Zároveň komunikujte Vaše čo, ako a prečo.
copywriting-web-digimunity

Blogy

Článkami poskytujete hodnotné informácie a budujete dôveru. Tak posilňujete zákaznícku skúsenosť a vzťah s Vašim podnikaním.
Zaujala Vás služba Copywriting?
Poďte do toho s nami!