webstránky

Webové stránky

od 300€

Spoločne sa zameriame prevažne na WordPress, vďaka ktorému dokážeme poskytovať dostupný, jednoduchý a intuitívny nástroj pre vytvorenie a správu Vašej webovej stránky, počas celej jej životnosti. Aby bol Váš web na úrovni, musí byť však nielen vizuálne pôsobivý, ale aj funkčný, bezpečný a užívateľsky rýchly. Naším spoločným zámerom bude preto vytvoriť web ako efektívny nástroj na dosahovanie Vašich podnikateľských cieľov. Navyše po dokončení projektu Vám v prípade záujmu radi poskytneme školenie, vďaka ktorému sa naučíte spravovať a aktualizovať Váš web s ľahkosťou.

Aby bol Váš web na úrovni, musí byť nielen vizuálne pôsobivý, ale aj funkčný, bezpečný a užívateľsky rýchly. Prezentujte Vaše podnikanie na úrovni a zaujmite svojich zákazníkov.

One-page

Jednoduchá, moderná a prehľadná web-stránka, zložená z jedinej stránky (bez podstránok), ktorej účelom je prezentácia Vášho podnikania.

Multi-page

Viacúčelová web-stránka zložená z niekoľkých samostatných stránok (podstránok), ktorej účelom je detailnejšie spracovanie obsahu.

E-commerce

Multifunkčná web-stránka pre online obchodovanie obsahujúca funkcie, ktorých účelom je predaj výrobkov či služieb zákazníkom.

Čo Vás čaká?

doména a hosting

Doména a hosting

Doména je jedinečná adresa, ktorá umožňuje ľuďom nájsť Váš web. Hosting poskytuje miesto na internete, kde sú uložené všetky súbory a dáta potrebné pre prevádzku Vášho webu.
e-commerce

Online obchod

V prípade e-shopu vytvoríme funkčný a efektívny online obchod a poskytneme riešenia, ktoré Vám umožnia jednoducho predávať všetky Vaše produkty cez internet.
wordpress digimunity

Téma WordPress

Spolu vyberieme profesionálnu, atraktívnu a funkčnú WordPress tému, ktorá zaručene osloví zákazníkov a zároveň bude reprezentovať Vaše podnikanie aj značku.
web development

Web development

Za príplatok zabezpečujeme aj vytvorenie a programovanie náročnejších požiadaviek na funkcie či vzhľad webu, s dôrazom na technickú kvalitu a užívateľskú skúsenosť.

UI & UX Dizajn

Vďaka UI (užívateľskému rozhraniu) a UX dizajnu (užívateľskému zážitku) vytvoríme pre Vašich zákazníkov intuitívne a príjemné prostredie zamerané na ich maximálnu spokojnosť.
správa webu

Správa webu

Postaráme sa o bezproblémový chod webstránky, pravidelnú údržbu, aktualizácie a technické zabezpečenie, aby ste sa Vy mohli sústrediť na svoj biznis.
Zaujala Vás služba Webové Stránky?
Poďte do toho s nami!