seo digimunity

Optimalizácia pre vyhľadávače

od 250€

Hľadáte spôsob, ako zobraziť Váš web na prvých pozíciách vo vyhľadávaní Google, no neviete či nechcete využívať reklamné kampane? Svoju organickú, teda neplatenú návštevnosť webu vo výsledkoch vyhľadávačov, môžete zvýšiť práve so SEO. Touto technikou prispejete k zlepšeniu hodnotenia Vašej webovej stránky, ktorú vyhľadávače (napríklad Google) posudzujú na základe viacerých faktorov. Ak spĺňate dané faktory, Vaša online vizitka – webová stránka, sa môže zobrazovať až na prvej pozícii vo vyhľadávaní. Optimalizácia webu je však beh na dlhú trať, a preto odporúčame začať čo najskôr. Investíciou do SEO dosiahnete nielen dlhodobé výsledky, ale aj zvýšenie povedomia o Vašej značke a dôveryhodnosti webu.

Touto technikou prispejete k zlepšeniu hodnotenia Vašej webovej stránky, ktorú vyhľadávače (napríklad Google) posudzujú na základe viacerých faktorov. Ak spĺňate dané faktory, Vaša online vizitka – webová stránka, sa môže zobrazovať až na prvej pozícii vo vyhľadávaní. Získajte dlhodobé zvýšenie povedomia o Vašej značke a dôveryhodnosti webu.

seo digimunity

Potrebujem to?

Web bez SEO je ako kniha bez obálky. Neviditeľná a prehliadaná vo veľkom množstve konkurenčných stránok.

Ako to funguje?

Je to sústavný proces, ktorý nejde zapnúť alebo vypnúť. Nastavíte ho na začiatku a potom už len pravidelne aktualizujete.

Kedy začať?

Najlepšie včera. Ak však začínate dnes, po zavedení SEO môžete Vašu stránku a výsledky vidieť už o pár mesiacov.

Čo Vás čaká?

seo-digimunity-on-page

On-page SEO

Zlepšíte Váš web prostredníctvom technických aj obsahových zmien. Zabezpečíte ľahko čitateľný a dobre štruktúrovaný web a dosiahnete originálne, kvalitné a relevantné výsledky pre zvolené kľúčové frázy.
analyza-klucovych-slov

Analýza Kľúčových Slov

Detailne sa pozrieme na najčastejšie vyhľadávané kľúčové slová, ktoré súvisia s Vaším podnikaním. Analýzu kľúčových slov využijeme napríklad pre ďalšiu optimalizáciu Vášho webu alebo pre reklamné kampane.
off-page-seo-digimunity

Off-page SEO

Zameriame sa na odkazy na Vašom webe, tzv. linkbuilding, alebo na odkazy z iných webov smerujúce na Váš web, tzv. backlinking. Je dôležité, aby tieto odkazy pôsobili prirodzene a pochádzali z kvalitných zdrojov.
aeo-audit-digimunity

SEO Audit

Spoločne prejdeme procesom analýzy aktuálneho stavu Vášho webu z hľadiska spĺňania SEO štandardov a taktiež procesom analýzy konkurencie. Odstránime nedostatky a vykonáme zlepšenia.
Zaujala Vás služba SEO?
Poďte do toho s nami!