google-business-digimunity

Google My Business

od 250€

Využívanie online nástrojov Google My Business, Google Analytics, Google Merchant Centre, Google Search Console a Google Ads je dnes už rovnocenné s používaním fyzických nástrojov, ktoré využívajú podnikatelia pre rast biznisu v reálnom svete. Vďaka službe Google Business tak získate informácie, ktoré Vám pomáhajú optimalizovať Vaše pôsobenie v online svete. Nastavíme všetky Google účty, ktoré budeme zároveň spravovať, pričom vytvoríme efektívne reklamné kampane, vďaka čomu sa zobrazíte len tým, ktorí Vás hľadajú. 

Vďaka službe Google Business získate informácie, ktoré pomáhajú optimalizovať Vaše pôsobenie v online svete, zlepšiť výkonnosť webových stránok, spravovať svoje produkty a napokon dosiahnuť úspech v online reklamných kampaniach. Využite Google nástroje pre digitálny rast Vášho podnikania.

Porozumenie

Využitím všetkých služieb spolu umožňujete svojmu podnikaniu zbierať cenné informácie o správaní zákazníkov.

Viditeľnosť

Zviditeľnite Vašu firmu vo vyhľadávaní Google a ukážte sa tým, ktorí vyhľadávajú Vaše služby lokálne.

Čo Vás čaká?

google-my-business

Google My Business

S Google My Business spravujete informácie o Vašej firme či už vo vyhľadávaní, alebo na Google mapách. Vytvoríme a optimalizujeme Váš profil tak, aby ste sa zobrazovali zákazníkom, ktorí vyhľadávajú práve Vás.
google-analytics-digimunity

Google Analytics

S Google Analytics analyzujete správanie návštevníkov Vašej webovej stránky. Pomôžeme Vám s kompletným nastavením a správou, aby ste získali relevantné informácie o Vašej cieľovej skupine.

Google Merchant Centre

V Google Merchant Centre tvoríte a spravujete katalóg produktov pre Google obchod. Zabezpečíme, aby boli Vaše produkty správne zobrazené vo výsledkoch vyhľadávania a zákazníci si ich mohli jednoducho objednať.
search-console-digimunity

Google Search Console

S Google Search Console získate kontrolu nad tým, ako prezentujete a zviditeľňujete svoju firmu vo vyhľadávaní Google.
ads-google-digimunity

Google Ads

S Google Ads budeme vytvárať a spravovať reklamné kampane, ktoré sa zobrazia správnemu publiku, pričom platíte až za kliknutie na danú reklamu.
Zaujala Vás služba Google Business?
Poďte do toho s nami!