ZSN

Firma ZSN s.r.o. pôsobí v oblasti výroby atypických výrobkov na mieru, plastových nádrží a vodomerných šácht pre vŕtané studne už viac ako 3 roky.

Špecializuje sa predovšetkým na výrobu produktov z bieleho plastu, ktoré prechádzajú ich vlastným inovatívnym procesom. Nachádza sa v obci Beluša, kde buduje svoju históriu od samého začiatku.

hranatá nádrž biela od ZSN
ležatá nádrž biela od ZSN

Vízia

ZSN s.r.o. si získala zákazníkov vďaka svojmu dlhoročnému know-how, ktoré neustále inovuje. Práve tento prístup zabezpečil firme desiatky až stovky zákazníkov a tiež stabilné miesto na trhu s plastovými nádržami. V uplynulom období sa však tento trh rozšíril závratnou rýchlosťou, čo dokazuje aj rýchly nárast počtu konkurenčných firiem. Len v samotnom okolí firmy ZSN vznikli v posledných 2 rokoch až 4 firmy s podobným zameraním. A práve rýchlosť vývoja trhu bola dôvodom, prečo nás firma oslovila.

Víziou ZSN bolo upevnenie pozície na trhu, čím by sme zabezpečili aj nárast objednávok a otvorili dvere k spolupráci s menšími podnikateľmi v oblasti veľkoobchodu. Majitelia si totiž uvedomili, že ak chcú uspieť v tak vysoko konkurenčnom prostredí, mali by začať premýšľať inak. A teda robiť veci, v ktorých konkurencia zaostáva. Voľba preto bola jednoznačná.

zsn s.r.o. náhľad stránky mockup laptop a mobil

Projekt

V začiatkoch našej spolupráce sme si spoločne definovali identitu ZSN a jej silné aj slabé stránky. Ak cieľom malo byť upevnenie pozície na trhu a zvýšenie povedomia, nevyhnutnou súčasťou bola aj prezentácia samotného podnikania, v ktorej bolo na čom pracovať. Preto sme podstatnú časť našej práce venovali práve prezentácii firmy v online prostredí, kde zákazníci môžu bližšie nahliadnuť a spoznať firmu i kvalitu jej výrobkov.

Základom sa tak stal prezentačný web, podporovaný kvalitným SEO a copywritingom, ktorý sme zabalili do nepriestrelnej e-dokumentácie. Niekoľko týždňov sme spoločne pracovali na komunikačnej stratégii na sociálnych sieťach a transparentnosti firmy. Napokon sme posolstvo ZSN dostali do éteru pomocou platených Google reklamných kampaní, pričom cieľom bolo oslovenie nových zákazníkov v rámci celého Slovenska.

Prezentácia

zákazník má záujem o produkt

Kvalita

zákazník nemá pochybnosti

Transparentnosť

zákazník vie, od koho kupuje
zsn s.r.o. náhľad stránky na mockup laptop a mobil

Výsledky

Na vízii ZSN s.r.o. pracujeme spoločne už niekoľko mesiacov. Obdobie plné výziev, odvážnych riešení a kreativity, ktorú sme priniesli nielen my, ale aj klient. Za toto obdobie sa ZSN prebíjalo čoraz viac do popredia vysoko konkurenčného trhu, vďaka čomu si aktuálne buduje už aj partnerstvá v oblasti veľkoobchodu a spolupráce s menšími podnikateľmi.

ŠTATISTIKY

z dostupných údajov

179,9%

nárast obratu 2020 vs. 2021

45,9%

nárast obratu 2021 vs. 2022

309,1%

celkový nárast obratu